poniedziałek, 23 kwietnia 2012

Reaktywacja

Hi!
   Jeezu, jak się stęskniłam za blogowaniem. Długo myślałam nad wznowieniem bloga, ale dopiero teraz się na to zdecydowałam...


Dlaczego usunęłam bloga?- Czułam się uzależniona od bloggera. Bardzo zależała mi na komentarzach i tp. Teraz spróbuję podejść do tego z dystansem. 


Dlaczego wznowiłam?- Po prostu za Wami tęskniłam


Co się działo?- Nie mam już ortezy!!! Przeżyłam ciężką wersję odmiedniczkowe zapalenia nerek(i znowu wiosna w szpitalu). Doznałam ciężkiego zawodu... Nie chcę o tym pisać... Jak ktoś chce wiedzieć może mi napisać mailem(ola-wesolowska@o2.pl).


Co teraz?- Dalej będę prowadzić swojego bloga. Mam nadzieję, że znów się nie uzależnię...


Naprawdę tęskniłam za Wami. Mam nadzieję, że pozytywnie mnie znów przyjmiecie.


Bye!

6 komentarzy:

 1. Oj Olka, Olka ty to jesteś, jak paluchy???
  Pozdrawiam!
  www.crazy-coffee-monster.blogspot.com
  PS: Naprawdę cieszę się, że wznowiłaś bloga ;]

  OdpowiedzUsuń
 2. będę wchodzić, już mi się podoba. z tego co wyczytałam, jestem od Ciebie tylko rok starsza; bardzo fajnie czasem trafić na osobę w zbliżonym wieku - górująca piętnastka powoli zaczyna mnie irytować :) pozdrawiam i czekam na posta :3

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja tak długo szukałam tego bloga!
  Dziwnie zabrzmi, ale ja też stęskniłam się za Twoim blogiem, a zwłaszcza za Twoimi notkami - będę wpadać tak często, jak tylko będę mogła!
  Dobrze, że wreszcie zdjęli Ci z nogi to okropieństwo, ja nie wytrzymałabym w tym nawet kilku dni, zwykły bandaż elastyczny wystarczająco mnie zniewala.
  Też wylądowałam niedawno w szpitalu... Można oszaleć.
  Życzę zdrowia i powodzenia w blogowaniu!

  OdpowiedzUsuń
 4. To powodzenia w reaktywacji ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale się cieszę, że nareszcie wróciłaś!

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie, dziękuje za każdy komentarz. Jeśli jesteś moim obserwatorem; napisz a ja odwdzięczę się tym samym(oczywiście jeśli twój blog nie jest najgorszym blogiem na świecie)
Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI